Ми можемо позбавити Путіна грошей і зупинити "Північний потік-2", - американський сенатор


Американський сенатор Тед Круз заявив, що Сполучені Штати можуть зупинити будівництво газопроводу “Північний потік-2” для транспортування російського природного газу до Німеччини

Про це передає "Радіо Свобода". Об этом сообщает ГЛАСНО со ссылкой на СМИ.

“Доволі переконливою” ознакою цього, вважає Круз, є липневе голосування з результатом 20 проти 2 у комітеті із закордонних справ Сенату. Воно передбачає запровадження санкцій проти суден, які допомагають Росії будувати газопровід у Балтійському морі. У Конгресі є підтримка для схвалення цього законопроекту.

Він зауважив, що на планеті є лише п’ять компаній, здатних прокладати трубопроводи на морських глибинах, і це робить законопроект ефективним, вважає Тед Круз.

"Найкраще, що ми можемо зробити — це позбавити президента Росії Володимира Путіна грошей через його агресивний мілітаризм", — наголосив сенатор-республіканець.

Варто зазначити, що американський законопроєкт має здобути підтримку обох палат Конгресу, щоб стати законом. Конгрес повертається з літніх канікул наступного тижня.

  • Нагадаємо, Німеччина дозволила будувати 55 км російського "Північного потоку-2" у своїх територіальних водах. Канцлер Ангела Меркель вважає, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини не загрожує енергетичній безпеці Європи.

  • В ЄС схвалили зміни в законодавстві, які дозволять контролювати газопровід в обхід України. Данія ухвалила закон, який може завадити будівництву "Північного потоку-2". Польща планує побудувати власний газопровід до Данії по дну Балтійського моря. Комітет Європарламенту з енергетики підтримав "газові" зміни, що завадять будівництву "Північного потоку-2". В Єврокомісії заявили, що не підтримають "Північний потік-2".

  • США виступають проти "Північного потоку-2" і припускають запровадження санкцій, а також пропонують Європі газ замість російського.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/04/my_mozhemo_pozbavyty_putina_groshey_i_zupynyty_quotpivnichnyy_potik_2quot_amerykanskyy_senator”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя